Dom, Handel

Jakie kafelki wybrać do małej kuchni

Zastosowanie płytek we wnętrzu jest ogromnym trendem w projektowaniu wnętrz i nigdy się nie starzeje.

Projektanci z całego świata wprowadzają naturalne tekstury i powierzchnie do wnętrz, dzięki czemu zauważysz bogactwo wzorów na płytkach z efektem drewna i kamienia. Płytki takie to mile widziane odejście od tradycyjnego kształtu deski i przyciągającą wzrok do każdego pomieszczenia, wnosząc ciekawe wzornictwo i fakturę. Być może nie zastanawiałeś się nad użyciem kafelków, ale są świetnym wyborem nie tylko do kuchni czy łazienki, ale również do sypialni.

Trwają znacznie dłużej niż dywany czy panele, a także są bardziej odporne na plamy i zarysowania oraz bardzo łatwe do czyszczenia.

Płytki z efektem drewna występują nie tylko w naturalnych brązach i piaskach, możesz również wybrać bardziej eleganckie wersje. Białe drewno ma fundamentalne znaczenie w tworzeniu popularnego kojącego skandynawskiego wyglądu w domu. Dodanie białych płytek do wnętrza pomaga również sprawić, że pomieszczenie wydaje się większe i jaśniejsze, więc jeśli chcesz odświeżyć swoją kuchnię, takie płytki są świetną opcją.

Dodanie charakterystycznych kafelków do miejsca na ścianie jest szybkim i łatwym sposobem na nadanie pomieszczeniu nowego stylu. Skromny sześciokąt jest obecnie jednym z najmodniejszych kształtów płytek w świecie projektowania wnętrz. Płytki ze wspaniałymi mozaikowymi wzorami lub z efektem naturalnego kamienia idealnie nadają się do tworzenia ściany o strukturze plastra miodu w kuchni. Płytki szklane często występują w mozaikach, ale są również dostępne w innych formatach kafelków ściennych, takich jak płytki do kuchni na ścianę 3d. Dodadzą dodatkowego blasku kuchni, a dzięki wielokolorowym szklanym mozaikom mogą stać się oszałamiającym i dekoracyjnym punktem centralnym pomieszczenia. Wybierz połyskliwe z błyszczącym wykończeniem, jeśli chcesz rozjaśnić kuchnię. Mogą być dobrym zakupem, jeśli projektujesz małą kuchnię, aby wydawała się optycznie większa.