Handel

Nowoczesne płetwy do nurkowania

Płetwy powinny być wygodne i mieć nową geometrię, kąty, powierzchnie oraz grubości, a wtedy będą spełniały wszystkie nasze oczekiwania.

Firma Zeagle jest idealna, jeśli chodzi o tworzenie takich płetw, bo ich inżynierowie spędzili dużo czasu żeby stworzyć coś nowego. Teraz oferowane przez nich płetwy mają idealne odepchniecie pod wodą i kontrolę nad wszystkim, co się dzieje pod wodą. To trzeba mieć spore doświadczenie żeby z płetw zrobić coś takiego i im się udało, a my miłośnicy nurkowania możemy z tego korzystać, przekonamy się, że to naprawdę działa i daje bardzo dobre efekty, dlatego schodząc pod wodę trzeba takie funkcjonalne płetwy mieć na nogach. Trzeba poprawiać sobie komfort i płetwy pomagają nam to zrobić. Płetwy posiadają specjalne kanały przepływowe, które znajdują się w górnej jak i dolnej części, co powoduje, że wspomniane odepchniecie jest o wiele łatwiejsze i można pod wodą spędzić znacznie więcej czasu.

Co jeszcze?

Płetwy posiadają specjalne klamry i sprężyny, które można będzie dopasować do butów. Oznacza to, że jeden rodzaj płetw będzie można zastosować i do suchego i do mokrego skafandra, co obniża koszty, ale jednocześnie zwiększa komfort. Regulacja długości sprężyny to aż pięć centymetrów, czyli naprawdę bardzo dużo.

Do produkcji tego modelu płetw wykorzystana została naturalna twarda i bardzo wytrzymała guma.

Taki materiał nie boi się żadnych warunków i zawsze będzie wyglądał bardzo dobrze. Wspomniane sprężyny zostały wykonane ze stali nierdzewnej, co gwarantuje nam, że pod wodą wytrzymają długi czas. Słona woda wszystko niszczy, ale taki materiał się tego nie boi. Dostępne są różne rozmiary płetw, które można będzie dopasować do swoich stóp, a zatem trzeba wybrać płetwy Recon Zeagle¸a na pewno będziemy z nich bardzo zadowoleni. Wiele osób jest zadowolonych, a są to profesjonalności, którzy schodzą bardzo często pod wodę. Warto polegać na ich doświadczeniu i tym, co polecają, bo wtedy każdy z nas w łatwy sposób może sobie pomóc w nurkowaniu, a na tym na pewno nam bardzo zależy.