Handel

Szafa kartotekowa w placówce medycznej

Szafy kartotekowe są bez wątpienia jednym z tych produktów, który musi znaleźć się w wyposażeniu każdej placówki medycznej. Niezależnie od tego czy mówimy o osiedlowej przychodni, czy też o dużym szpitalu, takiego wyposażenia nie może tam zabraknąć.

Oczywiście nie chodzi tylko i wyłącznie o to, aby było to jakiekolwiek wyposażenie, ale te odznaczające się bardzo wysoką jakością. Między innymi należy zadbać o taki element, jakim są szafy kartotekowe. Mimo, że systemy komputerowe są coraz bardziej rozbudowane, owe szafy wciąż są niezbędne. Mówiąc o takim wyposażeniu, nie sposób nie wskazać na ofertę firmy Gaudia. Jest to jeden z najlepszych podmiotów na rynku oferujących w tymże zakresie produkty wyjątkowej jakości. Szafy kartotekowe są bardzo trwałe, estetyczne oraz funkcjonalne. Wykonuje się je z wysokiej jakości blachy stalowej, która następnie jest malowana proszkowo. Kolorystyka jest bardzo mocno zróżnicowana i tym samym do każdej placówki można dobrać coś, co będzie ją ożywiało. Blacha, z której wykonane są owe szafy ma zróżnicowaną grubość w granicach 0,6 do 2 mm. To wartości, które zapewniają bardzo wysoką jakość.

Bezpieczeństwo użytkowania

Szafy kartotekowe na pewno powinny być użyteczne, funkcjonalne. Jest to ich podstawowa ich cecha. Niewątpliwie jednak nie można w tym miejscu zapomnieć o bezpieczeństwie. Wszakże mówimy w tym miejscu o meblach dosyć sporych rozmiarów i dosyć sporej wagi. Dlatego też owo bezpieczeństwo jest tutaj kluczowe.

Mówiąc o tym, z czym mamy do czynienia w ofercie firmy Gaudia, wskażemy na:
– szafy posiadają specjalne blokady, dzięki którym jednocześnie otwierana jest tylko jedna szuflada. Dzięki temu można mówić o pełnej stabilności całego mebla,
– szuflady w owych szafach są umiejscowione na specjalnych teleskopowych prowadnicach ze specjalną blokadą, dzięki której żadna szuflada nie wysunie się nadmiernie. Tym bardziej nie jest możliwe, aby wypadła całkowicie,
– cała szafa kartotekowa jest bardzo stabilna, nie ma możliwości się jej przewrócenia.

Szafy do każdej placówki

Można śmiało powiedzieć, że w tym miejscu mamy do czynienia z doskonałymi meblami sprawdzającymi się w każdej placówce medycznej. Niezależnie od potrzeb jak i niezależnie od powierzchni, jaką się dysponuje, w ofercie znajdziemy coś, co będzie odpowiadać. Można mówić o szafach nieco szerszych, w których można umieszczać kartoteki pacjentów w kilku rzędach. Można także mówić o szafach wąskich, które nie zajmują zbyt wiele powierzchni. Są one wąskie, ale wysokie. Posiadają zwiększoną ilość szuflad, w tym może być ich nawet siedem. Wszelkie informacje na temat owych szaf kartotekowych są umieszczone również na stronie internetowej https://www.wyposazeniegaudia.pl/cat/szafy-kartotekowe/szafy-do-kopert-format-b5-dokumenty-medyczne. Mówimy tutaj o bardzo dobrych opiniach na temat tychże produktów, możemy mówić również o bardzo korzystnych cenach. Jeśli więc komuś zależy na bardzo dobrej jakości, to owej oferty na pewno nie powinien pominąć, powinien po prostu z niej skorzystać.