Współpraca – hurtowe i detaliczne zamówienia

Zachęcamy osoby prywatne oraz firmy do współpracy z nami. Prowadzimy firmę zajmującą się produkcją biżuterii. Mamy najniższe ceny, dlatego warto z nami współpracować. Mamy bardzo czytelne warunki współpracy, które każdy z naszych potencjalnych klientów jest w stanie spełnić.

Zamówienia można składać kontaktując się z nami bezpośrednio po przyjedzie do firmy. Te osoby, które mieszkają daleko i nie opłaca im się przyjechać prosimy kontakt telefoniczny. Można do nas wysłać również faks albo wiadomość mailem. Wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową, a tam wszystkie potrzebne do kontaktu informacje będą się znajdowały.

Osoby, które chcą składać zamówienie elektronicznie musza założyć w naszym serwisie konto. Zajmuje to kilka minut, trzeba wymyślić login oraz hasło. Cały proces rejestracji nie jest skomplikowany. Osoby zalogowane mogą przeglądać wszystkie oferty wraz z cenami. Przy wybranych wyrobach będzie informacja czy są dostępne na magazynie, a jeśli tak to, w jakiej ilości. Nie wymagamy wpłaty na konto. Jeśli klient zamówi u nas towar to może liczyć na to, że w kilka dni zamówienie będzie zrealizowane. Paczka będzie wysłana za zaliczeniem pocztowym. Na obecną chwilę minimalne zamówienie dla każdego klienta to 600 zł. Nasza firma gwarantuje wtedy darmową wysyłkę paczki pod wskazany adres.

Zapraszamy do współpracy wszystkich Państwa. Mamy w ofercie wiele wyrobów, których inne firmy nie posiadają. Z naszej strony dajemy gwarancje na to, że oferowana przez nas biżuteria jest najwyższej jakości. Mamy nadzieje, że nasza współpraca będzie przebiegała bardzo dobrze i że dzięki nam będą mogli Państwo odnieść sukces.

Mamy jedną z największych ofert w kraju, ale co ważne mamy najbardziej konkurencyjne ceny. Współpracujmy z wieloma klientami z kraju jak i z zagranicy. Dla wszystkich znajdziemy czas i taką ofertę, jaka będzie w stanie spełnić jego oczekiwania. Wybierając ofertę tak doświadczonej firmy jak nasza klient wie, że trafił pod właściwy adres i otrzyma najlepszą ofertę.