Moda

Dobry stylista pomoże dobrać odpowiednią fryzurę

Czasem mamy pomysł na naszą idealną fryzurę, jednak kiedy siedzimy na fotelu w salonie, nie jesteśmy w stanie wyrazić, czego tak naprawdę chcemy, mając nadzieję, że nasza fryzjerka telepatycznie zrozumie, co mamy na myśli.

Powinieneś powiedzieć swojemu fryzjerowi jaki chcesz uzyskać efekt i naprawdę nie spiesz się podczas konsultacji dotyczących włosów, aby dokładnie wyjaśnić, czego chcesz. Kilka kluczowych zdań może być różnicą między najlepszą a najgorszą fryzurą. Jeśli trudno ci opowiedzieć o wymarzonej fryzurze, warto do salonu fryzjerskiego przynieść zdjęcie, szczególnie jeśli chodzi o zmianę koloru, jako wskazówkę dla Twojego fryzjera. Dobry fryzjer zrozumie, czego pragniesz, ale weź pod uwagę to, co jest realistyczne w zależności od rodzaju włosów. Stosowana wcześniej koloryzacja i nadużywanie urządzeń do stylizacji fryzury i niewłaściwe zabiegi mogą uszkodzić strukturę włosów, co może ograniczyć to, co możesz zrobić od razu. Twoja fryzjerka da Ci opcje, odpowiednie kroki i zabiegi, aby osiągnąć wymarzoną fryzurę czy kolor. Bądź więc cierpliwy i porozmawiaj o swoich możliwościach z doświadczonym stylistą. Brzmi dziwnie, ale pozwól swojej fryzjerce naprawdę cię poznać i poznać twoje potrzeby i problemy z włosami.

Porozmawiaj o swoim stylu życia, niezależnie od tego, czy poświęcasz dużo czasu na pielęgnację i stylizację włosów, czy też jesteś kimś, kto nie dba o włosy z braku czasu. Jaki kolor lub cięcie będzie odpowiedni dla twojego miejsca pracy?

Porozmawiaj o tym, aby twój stylista wyraźnie zrozumiał, czego nie robić, abyś mógł się w pełni zrelaksować i nie martwić o efekt końcowy. Dowiedz się, co robi fryzjer warszawa śródmieście podczas wizyty, jakie produkty stosuje na włosach, jaka jest najlepsza technika suszenia nowej fryzury i jakie produkty do stylizacji i pielęgnacji będą najlepsze. Twój stylista będzie w stanie doradzić, jakie produkty najlepiej osiągną określony wygląd, od grubych loków po luźne fale plażowe i co ci odpowiada. Wszystkie profesjonalne produkty, których używają styliści, są dostępne do kupienia w salonie, dzięki czemu możesz wykorzystać to, co najlepiej pasuje do twojego rodzaju włosów i uzyskać luksusowy wygląd jak z salonu w zaciszu własnego domu.