Handel

Kompletnie kompletne

Kupują Państwo wózek dla maluszka i nagle okazuje się, że brakuje pokrowca, bo przydałby się jeszcze jeden, a może kocyk do wózka, uchwyt na kubek i tak dalej. Im dłuższe są spacery z dziećmi, tym więcej potrzeba akcesoriów, aby spacer był przyjemny i komfortowy.

Jak dobrać akcesoria?

Na początek należy odpowiedzieć sobie na kilka pytań:
– o jakiej porze roku odbywają się spacery,
– w jakim terenie planują Państwo spacery,
– kto chodzi na spacery z dzieckiem,
– czy planują Państwo karmić dziecko w wózku,
– czy potrzebują państwo dodatkowej przestrzeni, np. na zakupy.

Pory roku, a akcesoria i wózki dziecięce

Każda pora roku ma swoją specyfikę. Latem jest bardzo gorąco i lata mnóstwo owadów oraz insektów. Jesień jest zazwyczaj deszczowa i chłodna, a zima bardzo zimna. Do tego śliska nawierzchnia.

Latem i wiosną do wózka przydadzą się:

– moskitiera,
– parasolka przeciwsłoneczna,
– ochrona przeciwdeszczowa
– uchwyt na kubek lub butelkę z wodą.

Jesienią i zimą niezbędne akcesoria to:
– kocyk do wózka,
– śpiwór,
– parasolka przeciwsłoneczna,
– folia chroniąca przed deszczem i śniegiem,
– mufki lub rękawiczki do wózka,
– uchwyt na kubek.

Kółka do wózka

Ze względu na to, że producenci wózków oferują wózki dziecięce z rożnego typu kółkami trzeba odpowiednio dobrać ich wielkość oraz twardość. Mniejsze i twardsze przeznaczone są na płaski teren miejskich chodników, a duże miękkie na trudniejszą nawierzchnię. Jednak wiele firm oferuje wózki, w których kółka można wymienić na „terenowe” np. podczas weekendu za miastem czy wyjazdu wakacyjnego.

Akcesoria do karmienia

Maluch często chce jeść i domaga się tego pokarmu natychmiast. Kiedy dziecko zaczyna jeść zupki, deserki ze słoiczka, warto kupić dodatkowe akcesoria do wózka jak, np. tackę do karmienia w spacerówce, uchwyt na kubek lub uchwyt na miseczkę.

Torby i kosmetyczki

Pieluchy, ubranka na zmianę, Chusteczki, jedzenie zabawki i do tego wszystkie potrzebne w damskiej torebce przedmioty, potrzebują w wózku miejsca. Na ich przechowywanie przyda się dodatkowa torba, Może być wieszana na rączce, zamontowana na wózku lub pod gondolą czy spacerówką.

Dodatkowy daszek do wózka czy parasolka zawsze się przydadzą, ze względu na to, że nasz umiarkowany klimat potrafi nam płatać figle pogodowe. W naszym sklepie internetowym wozki-foteliki.pl bez problemu skompletują Państwo wszystkie niezbędne akcesoria do wózka i fotelika samochodowego. Akcesoria i dodatki oferuje także nasz sklep z wózkami dziecięcymi w Warszawie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą: Stokke wanienka