Biznes

Wygląd wyraża nas samych czyli Badneedle – Piercing w Rzeszowie

Decydując się na zmianę wyglądu często chcemy podkreślić naszą odrębność.

Początkowo interesuje nasz bunt wobec rodziców, dopasowanie się rówieśników lub podkreślenie części ciała, z których czujemy się dumni jak brzuch lub nos. Zwykłe kolczyki w uszach, szczególnie dla dziewczynek przeszły już do tradycyjnego ujęcia kulturowego i nie wyróżniają nas wcale. Na kolejnym etapie życia chcemy podkreślić nie tyle swoją odrębność od rodziców co uwypuklić to, co lubimy. Podkreślić nasze poglądy i upodobania, które w końcu często nas definiują. Czasami czujemy się sobą w pełnym makijażu, czasem w stroju sportowym – to nas definiuje i określa. Niezaprzeczalnie liczy się to co mamy w głowie, jednak to pierwsze wrażenie często decyduje o tym jak jesteśmy odbierani przez innych ludzi. A często mamy odwagę zamanifestować nasze poglądy – chociażby na estetykę ciała. I właśnie taka różnorodność jest niesamowicie fascynująca.

Wygląd wyraża nas samych czyli Badneedle - Piercing w Rzeszowie

Co może zaoferować nam studio Badneedle – Piercing w Rzeszowie?

Studio kolczykowania wyróżnia się zrozumieniem kierujących nami motywów, profesjonalnym podejściem i dobrym wykonywaniem swojej pracy. Kolczyki w uchu – tradycyjne lub tak zwane tunele są odpowiednie zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Z resztą nie tylko ten element percingu wyróżnia się swoim uniwersalnym charakterem. W studiu można przekłuć prawie wszystkie części ciała, jednak najpopularniejsze zabiegi to głównie piercing uszu (różne formy), brwi , oczywiście nosa i języka. Możemy zdecydować się również na przekłuwanie warg, ciekawe elementy takie jak Surface bar (wrażenie kolczyka wkręconego w skórę), Microdelmal czyli nakrętkę w dowolnym miejscu i oczywiście piercing intymny.

Decydując się na kolczyk musimy zdawać sobie sprawę z konsekwencji jakie niesie przekłucie i dbać o odpowiednią pielęgnację. Całość oferty możesz sprawdzić na stronie Badneedle – Piercing, gdzie znajdziesz galerię zdjęć oraz pełne opisy kolczyków w poszczególnych miejscach ciała.