Blog, Handel

Jabłka przechowywanie w chłodniach

Wielu sadowników nie sprzedaje od razu jabłek, bo się im to nie opłaca. W momencie, kiedy zaczyna się sezon na jabłka nagle okazuje się ze w skupie są one po kilka groszy.

To w żaden sposób się nie opłaca sprzedać, dlatego sprytniejsze osoby mają specjalne chłodnie, w których takie jabłka mogą być przechowywanie przez długie miesiące. Jabłka są zbierane, chłodnia zamykana i wtedy czeka się aż cena jabłek wzrośnie i będzie można na nich zarobić więcej pieniędzy. To bardzo dobre rozwiązanie, które daje niesamowite efekty, dlatego wiele osób się na to pisze. Problemem do tej pory była aplikacją specjalnego środka, który powodował, że jabłka po otwarciu komory wyglądały jak nowe.

Aplikacja oznaczała wzywanie specjalistów i wdawanie się w niepotrzebne koszty. Przy niskich cenach jabłek koszty mają bardzo duże znaczenie i jeśli uda się coś zaoszczędzić to na pewno każdy będzie z tego powodu bardzo zadowolony. Można w odpowiednim czasie otworzyć komorę i jabłka sprzedać kilkukrotnie drożej.

Preparat do komory chłodniczej

Dzisiaj problemów z preparatem i jego aplikacją już nie ma. Dlaczego? Przede wszystkim, dlatego że powstał FruitSmart. Co to jest? To właśnie polska wersja preparatu, który jest aplikowany w łatwy sposób praktycznie przez wszystkie osoby, które chcą się tym zajmować. Nie trzeba mieć doświadczenia żeby to zrobić. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcją i wszystko będzie w jak najlepszym porządku. Ten preparat powoduje niszczenie etylenu w komorze.

Etylen odpowiedzialny jest za choroby, które mogą jabłka zniszczyć, dlatego trzeba się będzie go w skuteczny sposób pozbyć, a wtedy na pewno wiele na tym będzie można zyskać. Osoby przechowujące jabłka w chłodniach powinny teraz odwiedzić stronę przechowywanie jabłek w przechowalni i dowiedzieć się na temat tego preparatu znacznie więcej. Wtedy przekonają się, że to jest coś, co im się przyda i powinni to u siebie mieć. Przechowywanie jabłek z tym preparatem jest bezpieczne dla zdrowia, co ma przecież dla nas bardzo duże znaczenie.