Blog

Jak ustawić polskie proxy zagranicą?

Nie jest to wcale trudne. Można tak naprawdę ustawić sobie takie proxy, jakie tylko chcemy. Korzystamy wtedy z proxy z całego świata. Wiele osób, które mieszkają za granicą widzą, że w kraju, w którym są część informacji, które ich mogą interesować jest zablokowanych, co oznacza, że trzeba będzie zacząć kombinować.

Wystarczy skorzystać z polskiego bramki polskie proxy gdzie kupic i mamy problem z głowy. Możliwości mamy takie, że albo można wejść na stronę i przez nią połączyć się ze stroną, która nas interesuje. Jeśli chcemy jednorazowo korzystać z polskich stron zagranicą to takie rozwiązanie ma sens i warto będzie z niego skorzystać. Inaczej sytuacja wygląda, jeśli korzystamy na stałe z takich stron i wtedy trzeba będzie ustawić serwer proxy w przeglądarce internetowej. Wybieramy sobie jeden z adresów wraz z portem i w ustawieniach serwera proxy na przeglądarce wpisujemy te daje. To jest bardzo proste, bo po zatwierdzeniu od razu całość będzie działać jak należy, a nam na tym bardzo zależy. Wybierając polskie proxy w dobrej cenie nadal jesteśmy anonimowi i wiedzą o nas jedynie tyle, że jesteśmy z Polski. To oczywiście nie musi być prawdą, bo Amerykanin również może skorzystać z naszej bramki proxy. Właśnie na tym polega uniwersalność takiego rozwiązania, że możemy właśnie teraz mieć wszystko, co tylko chcemy anonimowo i możemy pochodzić na ten czas z dowolnego kraju na całym świecie. Warto taką okazję wykorzystać, bo nam się to będzie opłacało. Wiele osób właśnie w ten sposób się ukrywać w sieci.


Jesteśmy anonimowi

Bycie anonimowym jest bardzo ważne. Wtedy wiemy, że działamy bez podglądania, zbierania o nasz informacji. Nam to nie jest potrzebne żeby nas śledzili i żeby jeszcze ktoś wykradał nasze dane. To, dlatego trzeba właśnie dzisiaj przejść na proxy polskie i nasze problemy będą rozwiązanie. Wiele na tym zyskamy, a ile dokładnie to się przekonamy, jeśli zmienimy serwer proxy na dowolny, jaki chcemy. Możemy zagranicą ustawiać proxy polskie, ale również inne, takie, jakie akurat nam pasuje i odpowiada.