Rozrywka

Jezioro Świętajno – nurkowanie

Nie trzeba jechać do innego kraju żeby nurkować. Pomysłem na nurkowanie na pewno będą mazury. Kraina tysiąca jezior naprawdę się do tego bardzo dobrze nadaje. Tym bardziej, jeśli wybierzemy, jako miejsce do nurkowania Jezioro Świętajno.

Według specjalistów od nurkowania jest to jedno z najpiękniejszych jezior na mazurach, dlatego naszym obowiązkiem jest to sprawdzić. Wtedy sami się przekonamy czy warto było tam schodzić pod wodę. Jeśli chodzi o przejrzystość wody to jest naprawdę bardzo dobra i sięga nawet ośmiu metrów.

Jak na polskie warunki to bardzo dobry wynik? Mazury to region, który jest odwiedzany przez coraz więcej osób, dlatego my poza tym, że będziemy cieszyć się przyrodą, którą widzimy na lądzie możemy również zejść pod wodę. Tam jest całkowicie inny świat, który zarezerwowany jest tylko dla odważnych osób takich jak my.

Jedziemy na mazury
Spać będziemy w gospodarstwie agroturystycznym gdzie mamy czyste powietrze, ciszę i możemy poczuć ten wyjątkowy mazurski klimat, o którym tak wiele się mówi. Oczywiście mamy tam zagwarantowane niesamowite jedzenie przygotowane przez gospodynię. Takie miejsce jest dobre nie tylko dla osób lubianych nurkowanie i szukających bazy wypadowej, ale również dla rodzin z dziećmi. Nigdzie nie poczujemy takiego klimatu jak tutaj. W ceną mamy wliczone dwa nurkowania dziennie i możliwość wybrania jednego w nocy. Mamy obsługę logistyczną oraz opiekę wyspecjalizowanej kadry nurkowej. To wszystko w bardzo przystępnej cenie. Do wyboru mamy różne pakiety przeznaczone dla osób, które chcą nurkować jak i dla tych, którzy chcą się delektować przyrodą na lądzie. Pełną ofertę znajdziemy na http://www.bestdivers.pl/wyprawy/nurkowanie-jezioro-swietajno-mazury/. Jedyne, co musimy zorganizować we własnym zakresie to dojazd. Nie jest to trudne, bo można w kilka osób jechać samochodem. Tym samym dotrzemy na miejsce bardzo szybko, ale co ważne dotrzemy również po bardzo niskich kosztach, a to też jest bardzo ważne. To miejsce na pewno nam się bardzo spodoba.