Sport

Ile kosztuje serwis nart?

Serwis nart jest bardzo ważny i nie można o tym zapomnieć, ale często sami nie wiemy jak to wszystko zrobić żeby czegoś nie zepsuć.

Zauważmy jak bardzo ważny serwis jest na zawodach gdzie wystarczy nie tak nasmarować narty i jest po dobrym wyniku. My może się tak za mocno nie spieszymy na stoku, ale jednak chcemy w bezpieczny i pewny sposób zjeżdżać, dlatego ma to dla nas bardzo duże znaczenie. Na pewno każdy interesował się jak mają wyglądać serwisy takich nart i ceny bywają bardzo różne. Najważniejsze jest to żeby trafić do kogoś, kto naprawdę się na tym zna. Wszystko będzie też zależne od tego czy decydujemy się na mały serwis czy na duży serwis.

Jaka jest różnica?

W przypadku małego serwisu oddajemy narty do tego żeby wyrównać ślizgi. To nie wszystko, bo jeszcze można zamówić ostrzenie oraz smarowanie. Wszystko musi być przeprowadzone w odpowiedni sposób tak żeby nart nie uszkodzić, bo często zgłaszamy się z naprawdę profesjonalnym sprzętem, który jest wart tysiące złotych. Jeśli chodzi o duży serwis to można będzie uwzględnić tutaj zalewanie, wyrównywanie ślizgów, ostrzenie oraz smarowanie. Jeśli chodzi o zamawianie tych poszczególnych usług to ceny kształtują się bardzo różnie. Można za ręczne ostrzenie krawędzi naszych nart zapłacić sto złotych. W przypadku smarowania na gorąco można będzie zapłacić trzydzieści złotych. Te ceny mogą znacząco się różnić, jeśli pojedziemy w sezonie w góry i tam na miejscu będziemy chcieli przeprowadzić serwis. Bardziej nam się opłaca poszukać serwisu gdzieś blisko naszego miejsca zamieszkania. Wtedy można na spokojnie oddać narty i nawet kilka dni poczekać. Jeśli oddajemy narty do serwisu to trzeba będzie sprawdzić, z jakich metod się korzysta i co ważne, z jakich materiałów. Wtedy będziemy bardziej przekonani lub nieprzekonani, że w tym miejscu można zostawić nasze narty. Nasze zadowolenie jest najważniejsze, dlatego serwis nart Ostrołęka musi spełnić wszystkie nasze oczekiwania. Wtedy na pewno chętnie wrócimy do tego profesjonalnego serwisu nart.