Biznes

Konsolidacja na dobrych warunkach

Kilka kredytów zaciągniętych w różnych bankach, firmach pożyczkowych może powodować, że dana osoba lub firma będzie mieć bardzo poważne problemy ze spłatą swoich zobowiązań. Rozwiązaniem w takiej sytuacji jest na pewno konsolidacja owych zobowiązań.

Nie w każdej sytuacji i nie w każdej instytucji finansowej można jednakże taką konsolidację uzyskać. Zwłaszcza w sytuacji, gdy ktoś przestaje regularnie spłacać swoje dotychczasowe zobowiązania, gdy ktoś popada w długi. Firma Habza Finanse w swojej szerokiej ofercie posiada między innymi właśnie możliwość uzyskania kredytów konsolidacyjnych na spłatę swoich zobowiązań.

Szczegóły oferty

Warto zatem przyjrzeć się szczegółom tejże oferty. Habza Finanse to firma, która na polskim rynku działa z powodzeniem od wielu lat. Obsługuje klientów z terenu całego kraju oferując im bardzo dobre warunki.

W zakresie kredytów konsolidacyjnych należy tutaj wskazać na takie aspekty jak:
– okres kredytowania aż do 144 lub nawet do 180 miesięcy,
– kwota udzielonego kredytu to aż 350 tysięcy złotych bez żadnych zabezpieczeń,
– oprocentowanie wynosi od 4,44 aż do 9,99%
– oferta jest tworzona indywidualnie. Tutaj klient może liczyć na obniżenie oprocentowania lub też obniżenie prowizji,
– ważne jest to, że udzielane są kredyty konsolidacyjne nawet osobom mającym niekorzystną historię w BIK

Oferta jest o tyle istotna, że klient nie tylko pozyskuje możliwość spłaty jednej niższej raty zamiast kilku większych, ale równocześnie też może zyskać dodatkowe środki, które następnie może przeznaczyć na dowolny cel. Wniosek o kredyt konsolidacyjny można składać bez wychodzenia z domu, online. Tym samym ogranicza się wszelkie formalności do niezbędnego minimum. Firma Habza Finanse ma siedzibę w Warszawie, obsługując jednak klientów z terenu całego kraju. Wszelkie szczegóły owej oferty są dostępne dla każdego za pośrednictwem strony internetowej kredyt online. Konsolidowane są nie tylko zwykłe kredyty, ale jednocześnie też mowa jest o chwilówkach.