Dom

JAK WYBRAĆ FIRANKI (ZAZDROSTKI) KUCHENNE?

Firanki zazdrostki kuchenne to najczęściej niewielkich rozmiarów ozdoby okienne, wykonane z różnych materiałów. Widywane często w rodzinnych domach, sprawiają, że kuchnia budzi wiele sentymentów i staje się niezwykle przytulna. Jak dobrać je do swojego wnętrza?

NOWOCZEŚNIE CZY TRADYCYJNIE?

Jeśli Twój dom lub mieszkanie urządzone jest w sposób nowoczesny, zapewne, trudno Ci sobie wyobrazić zazdrostki w oknach kuchennych. Chcąc wybrać najlepsze zazdrostki sklep odwiedzasz niejeden. W większości jednak nie znajdujesz nic, co mogłoby pasować do Twojej nowoczesnej kuchni. W takim przypadku, warto zajrzeć na stronę internetową romanetka.pl. Jeśli marzą Ci się eleganckie zazdrostki bawełniane sklep ten spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Możesz znaleźć tam materiały i wzory idealnie dopasowane do współczesnych trendów. Jeśli w Twojej kuchni znajdują się gładkie, minimalistyczne meble, pomyśl o zazdrostkach bawełnianych, z niewielką ilością zdobień lub z delikatnymi ozdobami. Dzięki temu Twoja kuchnia będzie tworzyć spójną całość.

Lubisz tradycyjny wystrój wnętrz? W takiej sytuacji, Twoja kuchnia nie może się obyć bez zazdrostek! Niemal każdy wzór będzie idealnie pasował do takiego pomieszczenia. Możesz powiesić te z gipiury, haftowane, koronkowe albo bawełniane z nadrukiem lub żakardowe! Dobierz je kolorystycznie do mebli, które znajdują się w Twojej kuchni oraz do motywów przewodnich.

JAKIE WYMIARY MA TWOJE OKNO?

Wymiary okna są niezwykle istotne, jeśli chcesz kupić firanki zazdrostki kuchenne. Możesz bowiem zdecydować się na gotowy produkt lub postawić na ten, sprzedawany na metry. W zależności od tego, czy okno ma standardowe wymiary, czy może jego wielkość odbiega od najpopularniejszych modeli, dobierz odpowiednią długość zazdrostki. Uwzględnij przy tym ewentualne marszczenia – ich częstotliwość oraz ilość samych firanek. Okno może zdobić jeden rząd zazdrostek, dwa, a nawet trzy! Wszystko zależy od jego wielkości oraz wymiaru produktu. Tylko tak dobrane firanki będą pięknie prezentowały się na oknie.

Zazdrostki sklep Romanetka oferuje w obu wariantach. Możesz więc kupić gotowy produkt, lub postawić na ten, który zostanie idealnie dobrany do Twojego okna.