Motoryzacja

Najwyższa jakość produktu i obsługi klienta tylko w Grupie Urban

Grupa Urban jest dziełem naszego życia, firmą, która aspiruje do miana lidera w branży sprzedaży takich produktów, jak chemia samochodowa, lakiernictwo czy też maszyny szlifierskie.

Proponujemy Państwu najlepszą jakość w relatywnie niskiej scenie. Jesteśmy bardzo wymagający co do standardów: jestesmy dystrybutorami jedynie wybitnych marek (na przykład firma Koch Chemie, doceniana przez wielu klientów za świetną chemię samochodową), nie oferujemy produktów oraz usług wątpliwej proweniencji. Na każdym etapie współpracy staramy się służyć Państwu pełnym wsparciem technicznym oraz marketingowym. Zaopatrujemy wiele regionalnych sklepów samochodowych, myjni oraz warsztatów lakierniczych. Za sprawą naszych profesjonalnych zasad, do których należy między innymi pełna transparentność w relacjach biznesowych, wyrastamy na jedną z najważniejszych hurtowni w Polsce.

Najwyższa jakość produktu i obsługi klienta tylko w Grupie Urban

Jakie są firmowe wartości Grupy Urban?

Cenimy przede wszystkim szczerą satysfakcję naszych klientów. Doradzamy w kwestii doboru lakieru albo powłoki lakierniczej. Pomagamy wybrać odpowiednią chemię samochodową. Fachowa obsługa to nasze drugie imię, jesteśmy z niej znani w szerokich kręgach odbiorców naszych usług. Co więcej, praca Grupy Urban wyrasta z pasji motoryzacyjno-biznesowej, bezustannie dążymy do polepszenia naszych usług. Jako nowoczesna firma staramy się budować jak najlepsze relacje z klientami. Z determinacją rozwijamy się każdego kolejnego dnia, dążąc do osiągnięcia stałej perfekcji w procesie realizacji naszych zobowiązań. Nasza konkurencyjność determinowana jest też przed atrakcyjne ceny. Chcemy Państwu dawać jak najwięcej za jak najmniej.

Zaufało nam już wielu klientów. Jeśli chcieliby Państwo szerzej poczytać o naszej ofercie, serdecznie zapraszamy do kontaktu i do obejrzenia naszej strony internetowej. Grupa Urban to jakość sama w sobie.