Handel

Profesjonalne kamery do zdjęć dookólnych

Kamery 360 to urządzeniami, które nagrywają obraz wokół swojej osi, z pewnością jest to bardzo interesujące rozwiązanie dla osób zajmujących się fotografią oraz filmowaniem, Dzięki temu będziemy mogli stworzyć film, który będzie mógł być odtwarzany w świecie wirtualnym, będziemy mogli się obracać, wykorzystując przykładową okulary VR.

W tym wypadku możemy skorzystać z kamer które posiadają jeden lub też większą ilość obiektywów, w tym przypadku warto zwrócić uwagę iż kamery z wieloma obiektywami będą najlepszym rozwiązaniem, możemy wówczas uzyskać lepszą jakość obrazu.

Profesjonalne kamery do zdjęć dookólnych

Uzyskaj wyjątkowe obraz za pomocą kamery 360 stopni

Oczywiście tak jak w przypadku kamer tradycyjnych powinniśmy zwrócić także uwagę na rozdzielczość, obecnie najnowsze kamery potrafią nagrywać się w wielkości 4K jednak w przypadku użytkowania amatorskiego rozdzielczość 1080p z pewnością nam wystarczy. Oczywiście kamera 360 stopni może być wykorzystywana zarówno do zadań profesjonalnych. Przykładowo mogą się nimi posługiwać architekci czy też osoby zajmujące się różnymi rodzaju pracami budowlanymi. W przypadku zastosowań amatorskich mogą być do kamery których będzie używał fotograf na weselu czy też przyjęciu okolicznościowym.

Oczywiście powinniśmy zwrócić uwagę iż w przypadku jednego obiektywu nie zawsze uda nam się uzyskać obraz z kamery 360 stopni w pełnej trójwymiarowości, natomiast kamery wyposażone w wiele obiektywów mogą nagrywać wiele ścieżek, które będą następnie na siebie nakładane. Z pewnością będzie to bardzo dobry wybór jeżeli zależy nam na wysokiej jakości. W zastosowaniach profesjonalnych mogą służyć przykładowo do zdjęć związanych z geologią czy geodezją, to świetny pomysł na sfotografowanie terenu, odwzorowania wszystkich punktów charakterystycznych w danym obszarze.

Kiedy chcemy zakupić kamery tego rodzaju warto wejść na stronę https://insta360.com.pl/, Znajdziemy tam duży wybór kamer które zaspokoją potrzeby zarówno amatorów, jak i profesjonalnych filmowców. Możemy zakupić zarówno kamerę która będzie dedykowana dla smartfonów, będzie posiadała odpowiednie wejście USB. Oczywiście możemy także nabyć kamerę która będzie wyposażona w wiele obiektywów, którą będziemy mogli umieścić przykładowo na dachu samochodu.