Biznes

Czy czerpiesz jak najwięcej z iPada? Możesz dzięki tym wskazówkom!

Czy jesteś wielkim graczem? Jesteście w szkole? Czy pracujesz ciężko? Próbujesz zrzucić dodatkowe kilogramy? Przygotowujesz się do swojego nowego dziecka? Czy zdajesz sobie sprawę, że iPad może pomóc w tych rzeczach, a nawet kilku? Istnieją aplikacje na wszystko, co możesz sobie wyobrazić, ale upewnij się, że wiesz, że Twój iPad może zapewnić znacznie więcej niż tylko aplikacje.

Ten artykuł zawiera wszystkie informacje, które musisz znać.Czy otworzyłeś zbyt wiele aplikacji? Możesz uzyskać dostęp do wszystkich otwartych aplikacji, dotykając przycisku Home na iPadzie, a pasek pojawi się u dołu ekranu. Stuknij aplikację, do której chcesz uzyskać dostęp, i powtórz ten proces później, aby uzyskać dostęp do innych uruchomionych aplikacji.Tworzenie folderów na iPadzie jest łatwe. Po prostu przytrzymaj palec nad ikoną aplikacji, aż zacznie się poruszać. Gdy zacznie się poruszać, po prostu przeciągnij i upuść na inną ikonę aplikacji. iPad nadaje aplikacji nazwę w momencie jej utworzenia; jednak możesz zmienić nazwę folderu według własnych upodobań.Możesz uzyskać dostęp do wszystkich aplikacji uruchomionych na iPadzie. Wystarczy dwukrotnie nacisnąć przycisk Home, a na ekranie pojawi się lista. Możesz łatwo przełączyć się na działającą aplikację, po prostu dotykając jej na pasku. Aby zdjąć pasek, po prostu przesuń palcem w dół na ekranie.Czy otrzymujesz za dużo powiadomień? Jeśli niektóre aplikacje wysyłają powiadomienia, których nie potrzebujesz, przejdź do ustawień i dotknij powiadomień. Będziesz wtedy mieć dostęp do pełnej listy swoich aplikacji i będziesz mógł wybrać powiadomienia, które chcesz otrzymywać.Poświęć trochę czasu na zapoznanie się z ustawieniami iPada. Firma Apple udostępniła szeroką gamę opcji, dzięki którym Twój iPad będzie niezwykle konfigurowalny. Zmiana ustawień może sprawić, że korzystanie z iPada będzie o wiele przyjemniejsze, a nawet szybsze i łatwiejsze w użyciu. Warto poświęcić ten czas i się go nauczyć.Chroń swoje poufne dane dzięki funkcji Usuń wszystko. Czy czerpiesz jak najwięcej z iPada? Możesz dzięki tym wskazówkom!

Martwisz się utratą tożsamości w przypadku zgubienia lub kradzieży iPada? Po prostu włącz ustawienie bezpieczeństwa Wymaż dane.

W przypadku 10 błędnych wpisów hasła, iPad automatycznie usunie wszystkie dane osobowe. Możesz znaleźć tę opcję w menu Ustawienia, w obszarze Ogólne> Blokada kodem.Jeśli bateria w iPadzie jest całkowicie rozładowana, naładuj ją tak szybko, jak to możliwe. Przechowywanie urządzenia przez długi czas z rozładowaną baterią może wpłynąć na jego zdolność do utrzymywania ładunku w przyszłości. Raz w miesiącu pozwól akumulatorowi całkowicie się rozładować przed naładowaniem go do 100 procent.Bardzo ważne jest, aby dobrze dbać o swojego iPada. Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że nigdy nie należy go umieszczać w bezpośrednim świetle słonecznym ani w bardzo gorącym miejscu. Wydajność baterii spada pod wpływem intensywnego ciepła. Upewnij się również, że nie umieszczasz go w żadnym miejscu, w którym będzie miał kontakt z płynami. Wreszcie, pokrowiec ochronny to świetny pomysł, aby chronić iPada przed upadkami i uderzeniami.Poświęć dzień lub dwa na zapoznawanie się z iPadem. Być może kupiłeś go dla jednej lub dwóch funkcji, ale poświęć trochę czasu na odkrywanie wszystkiego, co jest dostępne. Możesz nawet nie zdawać sobie sprawy, że iPad może robić pewne rzeczy, więc rozglądanie się to pewny sposób, aby uzyskać z niego jeszcze więcej.Ten artykuł dał Ci bazę wiedzy, którą możesz dalej rozwijać. Nie będziesz chciał być bez iPada, a będziesz go używać do wielu rzeczy. Zapewni Ci tyle użyteczności, że będziesz chwalić dzień, w którym go kupiłeś.